مرامنامه

به نام خدای دانا و توانا

با ادب در پیشگاه شما خوبان زانو می زنم و در حضور وجدان خود و در برابر فهم ، شعور و آگاهی شما مخاطبان عزیز مواردی را به عنوان منشور اخلاقی و مرامنامه سایت به آگاهی شما می رسانم .

۱ – این جانب حمید هرندی مدیر سایت ” بافت شهر من ”  وجدان خود را شاهد می گیرم ، اصول اخلاقی و پایبندی به ادب ، نزاکت و ارزش ها را همواره سرلوحه نوشتن و امور سایت قرار دهم.

۲-  شأن و حرمت افراد را همواره احترام می گذارم و قول شرف می دهم به کسی بی احترامی نکنم .

۳ –  به آفتاب ، به روز ، به زلالی چشمه ، سوگند یاد می کنم ، اگر خطا یا اشتباهی از من در امور سایت سرزد ، با شهامت از مخاطبان فرهیخته خود پوزش بخواهم .

۴ –  به کهکشان ، به رنگین کمان سوگند یاد می کنم همواره حقوق مخاطبان خود را پاس بدارم .

۵ –   به حرمت صدای لالایی مادر و به احترام دستان پینه بسته پدر  ، قول می دهم قلمم را به کجی در این محیط مجازی به حرکت در نیاورم و تا جایی که در توان دارم از نوشته ها و حرف هایم برای بالندگی و پویایی خود و مخاطبانم استفاده بکنم .

۶ – بافت های وجود من در بافت ، بافته شده است ،  وبا افتخار اعلام می کنم من بافتیم و برای توسعه و پیشرفت شهرستان بافت از هیچ کوششی دریغ نکنم .

۷ – چشمان معصوم آهو و زلالی چشم ساران را شاهد می گیرم که بدون هیچگونه وابستگی سیاسی ، در مسیر توسعه و پیشرفت شهرستان حرکت کنم و هیچگاه چپ و راست خود را با منظور نگاه نکنم و نگاهم مستقیم باشد.

۸ –  این سایت شخصی است و از طرف هیچ نهاد ، اداره ، شخص حقیقی و حقوقی حمایت نمی شود  و آنچه راکه می گویم و می نویسم ، نظر شخصی من و  نویسندگان  مطالب آن می باشد.

۹ – خط مشی من پیروی و رعایت ارزش ها و اصول می باشد و تلاش می کنم بستر مناسبی برای تبادل افکار فراهم کنم تا مخاطبان در محیطی آرام و بدون هیجان به نقد مباحث فرهنگی و اجتماعی مطرح شده در سایت بپردازند.

۱۰ – با اجازه مخاطبان و عزیزانی که منت خواندن مطالب را به من می دهند ، این اجازه را دارم که کلیه مطالبی که مخاطبان و اعضا به صورت گوناگون ( نظر ، مقاله ، گزارش و…) به  طور عمومی ارسال می کنند ، بازخوانی و در صورت صلاحدید انعکاس یا حذف کنم .

۱۱ –  به شرف خود سوگند یاد می کنم که هیچگاه از این محیط برای تخریب شخصیت افراد استفاده نکنم ؛ البته نقد و نقادی  را  در راستای پیشرفت و توسعه داشته باشم .

۱۲ –  برای ادامه راه ، توسعه سایت  ، ترغیب و تشویق بعضی از مخاطبان ، تبلیغ و تهیه رپرتاژ  ، آگهی ها ، مناقصه و مزایده وهزینه های جانبی سایت ، این اجازه را دارم که  از امکانات سایت کسب درآمد کنم .

۱۳ –  مقام والای آموزگاران ، دبیران و اساتیدی که هر کدامشان در با سواد شدن من نقشی داشتند را ، شاهد می گیرم که  برمبنای اعتدال حرکت کنم  و از درج بحث های تند و جنجال برانگیز پرهیز کنم .

۱۴ –  مخاطبان  در صورت استفاده از مطالب سایت ، نام منبع و سایت را ذکر کنند .

۱۵ –  در پیشگاه همگی شما مهربانان اعتراف می کنم ،  که هیچ ادعایی در نوشتن و اندرز دادن ندارم و خود را شاگرد کلاس اول دبستان خسروی بافت می دانم که هنوز الفبای فارسی را به ترتیب نمی تواند بنویسد یا بگوید .

خدایا با چشمان خیس و اشک آلود  ، دو دست خالی ام را به پیش می آورم ، قلمم را بر می دارم ، قلم و اولین قدم با من ، تمام گام های مانده با تو

خدایا  ، با تو می گویم :  بساطم را مواظب باش   ،  مرا در بیکران دنیای تنهایان ،  تو همراه  باش

این وبسایت به هیچ گروه و جناح سیاسی وابسته نیست.

بهره برداری از مطالب سایت با ذکر منبع و نام نویسنده بلامانع است.

bafteman.com